Přírodní odstíny

Koncept kuchyně v moderním vzhledu a funkčním provedení navrhli naši designéři. Část kuchyňských skříněk a přisednutí je vyrobeno z masivního dubu s patinou, které jsme docílili tzv. kartáčováním a následným ošetřením tvrdým olejem. Zbylé skříňky jsou lakovány ve vysokém bílém lesku. Pracovní deska je z bílého postformingu, obklady z bílého lakobelu a dřez z bílého granitu.

Stylově řešená kuchyňská linka je vybavena i řadou prvků, které zvyšují komfort při používání. Rohový pracovní prostor pro uložení malých spotřebičů je krytý roletou, rohová spodní skříňka je vybavena speciálním výsuvným systémem Comfort Magic od firmy Peka a zavírání šuplíků je řešeno profi systémy Antaro od firmy Blum. Spíž i veškeré spotřebiče jsou vestavné.

Dalšími zajímavostmi kuchyňské linky je vestavná vinotéka, praktické skříňky s posuvnými dvířky, které lze vidět z pohledu obývacího pokoje, prosklená skříňka s nasvícenými poličkami v horní části skříněk z dubu a mozaikový obklad z přírodního kamene.

Realizace kuchyňské linky probíhala v harmonické a aktivní spolupráci s klientem, což vždy oceňujeme. A vítáme.

⍟ Další odkazy na realizace, které jsme měli možnost po domluvě s klienty profesionálně vyfotografovat, naleznete v naší galerii. Všechny naše čerstvě dokončené práce najdete pěkně pohromadě na stránce Interiéry.

...

Vnímáme váš prostor

Ozvěte se. Nebo za námi přijeďte.

Kontakt