Reference

Rozsáhlejší doporučení našich klientů naleznete na stránkách www.nejremeslnici.cz.

Tento portál využíváme k uveřejnění hodnocení záměrně. Reference jsou od skutečných zákazníků a o jejich objektivitu se stará nezávislá třetí osoba – provozovatel portálu.

Věříme, že zdroj referencí je tak pro vás důvěryhodnější a napomůže vám ke správnému rozhodnutí při volbě vhodného a kvalitního výrobce vašeho nového interiérového nábytku.

Chcete-li, vložte vaše hodnocení námi odvedené práce pomocí formuláře níže. Děkujeme předem! Bude-li třeba, mrkněte na jednoduchý návod.

⍟ Odkazy na realizace, které jsme měli možnost po domluvě s klienty profesionálně vyfotografovat, naleznete v naší galerii. Všechny naše čerstvě dokončené práce najdete pěkně pohromadě na stránce Interiéry.

Kopii dřívějších referencí z www.bydleniok.cz naleznete níže pod galerií.

Dřívejší reference

Chládkovi, 19. 2. 2016, návrh vč. realizace nabýtku. Firma Jimara nám provedla návrh vč.realizace kuchyně,obýváku a předsíně. Měli jsme nestandartní představu o zabudování elektrospotřebičů a výšky nábytku,jelikož jsme hodně vysoká rodina. Vše ostatní jsme nechali na designérech firmy. Jelikož jsme nechali volnou ruku skoro na 100% , byl pro nás výsledek neskutečně příjemným překvapením. Realizace proběhla již před dvěma roky a není dne,kdy bych nepěla chválu na vše dodané firmou Jimara. Za dva roky jsme neměli jedinou věc,co bychom museli reklamovat, či bylo nefunkční. Co byl úplný vrchol,když se nám po 1/2 roce sami ozvali s dotazem,zda-li nepotřebujeme něco seřídit, či předělat v rámci záruky... Nebylo potřeba nic,ale maximálně nás potěšil zájem i s dotazem,jestli jsme spokojeni po 1/2 roce užívání, s čímž jsme se snad nikdy nesetkala. O ochotě všech a dodržení termínů už je i zbytečné mluvit... Dle našeho názoru to byla jedna z nejlepších firem,co jsme na naší stavbě měli.

M + M Hoffmannovi, 4. 2. 2016, kompletní výroba kuchyně. Od zakoupení první kuchyně již uplynulo téměř třicet let a dospěli jsme k názoru, že si již zaslouží obměnu. Navštívili jsme nespočet výstav a studií, ale pořád to nějak nebylo ono. Začali jsme si sami vymýšlet a malovat, jaká by mohla asi být naše představa o ideálech nové kuchyně. Neměli jsme ale nikoho, kdo by naše sny zrealizoval. Shodou okolností náš rodinný přítel si vzpomněl na pana Radochu, se kterým se znal a znal i jeho rukopis. Domluvil nám první schůzku a pak se již náš vlak plný očekávání začal rozjíždět. Od první osobní návštěvy u nás doma, přes návrhy, vizualizace až k různým materiálům, které jsme si byli osobně ošahat ve výrobním závode JiMaRa až po závěrečnou montáž, jsme se jen koukali s otevřenými ústy na souhru celé firmy. Naše nová kuchyň je prostě úžasná. Slogan "VNÍMÁME VÁŠ PROSTOR", je opravdu pravdivý, protože prostor naší kuchyně byl se všemi pěti dveřmi a oknem, nemalým oříškem. Ještě jednou veliký dík.

Petra K., 2. 2. 2016, návrh, výroba a montáž dětského pokoje. Firmu JiMaRa jsme si pro návrh, výrobu a montáž zvolili mimo jiné i díky pozitivním referencím. Kontaktovali jsme pana Radochu a konzultovali s ním naši představu. Zhruba za týden jsme měli hotovou vizualizaci, kterou jsme malinko přizpůsobili detailům a našim požadavkům. Výroba trvala zhruba 2 týdny, montáž zvládli řemeslníci za jeden den. Práci odvedli na 100 %. Myšlenka, kvalita a nápaditost nábytku je vynikající (skryté plnohodnotné lůžko pod hlavním, koženkové polstrování peřináče, které slouží i jako opěrka, LED osvětlení i chytře vyvedené el. zásuvky ad.). Až se rozhodneme vylepšit ložnici, jiného dodavatele interiérového nábytku hledat rozhodně nebudeme. Ještě jednou moc děkujeme.

Jelínkovi, 23. 1. 2016, dodání kuchyňské linky. S firmou JIMARA jsme byli nadmíru spokojeni. Od prvotního plánování návrhů linky až po samotnou realizaci probíhalo vše dle domluvy. Oceňujeme profesionální a zároveň přátelský přístup, který je v dnešní době vzácností. Firmu vřele doporučujeme.

Prášek, 14. 12. 2015, kuchyňská linka, předsíň, ložnice. Výtečná spolupráce, 100% profesionalita, špičková kvalita i cena. Určitě se ozvu i s další případnou zakázkou. Děkuji, děkuji, děkuji.

Mirka a Pavel Minaříkovi, 19. 10. 2015, ložnice, předsíň. Až s odstupem času píšeme tuto referenci. Vše dokonale funguje a vypadá pořád jako nové, na rozdíl od kuchyňské linky, která nám připadala od pana Radochy moc drahá. Děkujeme panu Radochovi za krásný nábytek, a že byl ochoten nám opravit rozpadající se kuchyň od konkurence.

Procházkovi, 13. 10. 2015, kuchyně, předsíň. Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Radochovi i jeho zaměstnancům za skvěle odvedenou práci. I když jsme museli delší dobu počkat, než jsme se dostali na řadu - nelitujeme. Rozhodně doporučujeme!

Martin G., 2. 3. 2015, nábytek do dětského pokoje. Naprostá spokojenost. Měl jsem projekt vypracovaný od designéra, JiMaRa vyrobili veškerý nábytek pro dětský pokoj - stůl, lůžko, skříně a skříňky. Vše podle odsouhlaseného plánu a rozpočtu. Řemeslníci profesionálové - práce kvalitní, povrchy bez škrábanců, otisků atd. Vstřícné jednání a snaha řešit i drobné detaily. Rozhodně spokojenost.

Komáček, 1. 1. 2015, kuchyň na míru. Rád bych touto cestou poděkoval panu Radochovi i všem ostatním zaměstnancům, kteří se podíleli na výrobě kompletní moderní kuchyně na míru. Vše, co bylo ujednáno, bylo taky splněno a to s kvalitou odvedené práce na opravdu vysoké úrovni. Navržení různých řešení přispělo nejen k naší maximální spokojenosti, ale také k propojení nadstandardních služeb s optimální cenovou hladinou. Naši kuchyň od vás jsme si opravdu zamilovali.

Jaromír a Květa (Bučovice), 29. 12. 2014, celkový interier bytu. Na firmu JiMARA,čili na p.Jiřího Radochu jsem dostal doporučení a dnes jsem rád,že tomu tak bylo.Od prvního pracovního seznámení uběhl nějaký čas a já toho času nelituji.Prováděli jsme celkovou rekonstrukci bytu a firma JiMARA nám navrhovala interier a vyráběla nábytek.Přístup a provedení práce je velmi profesionální a kvalitní. Je to dáno výrobnou,kterou jsme si prošli a viděli,ale hlavně přístupem všech zaměstnanců.Jak výroba,tak i samotná montáž nábytku je vysoké úrovni.Víte,může se napsat spousta slov,ale my dnes bydlíme v novém a cítíme se tu dobře.Co si budem namlouvat v bytě strávíme část svého života,proto je velmi důležité se vněm cítit dobře a k tomu nám pomohla velkou měrou, firma JiMARA. Děkujem a velmi doporučujem, Jaromír a Květa.

Martina a Ondřej, 19. 11. 2014, interiérový nábytek. Firma Jimara nám byla doporučena kamarádem a my jsme teď kamarádovi opravdu velmi vděční, že nám ji doporučil. Se vším jsme byli naprosto spokojeni. Máme absolutně atypický dům, ale firma Jimara neměla s ničím problém. Udělali nám nespočet vizualizací až pokud to nebylo k naší spokojenosti. Máme teď v domě mnoho vychytávek, které by byli u ostatních firem určitě komplikací. Chi se tedy moc poděkovat všem zaměstnancům, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na našich zakázkách, panu Radochovi za ochotu, nápady a doufám, že nám ještě do budoucna se spoustou dalších zakázek pomůžou zkrášlit a zlepšit naše bydlení. Martina a Ondřej.

Lea a Mirek Čapkovi, 10. 11. 2014, výroba interiérového nábytku. Před několika lety jsme hledali někoho, kdo by nám byl schopen vyrobit nábytek do obývacího pokoje našeho mini bytu. Dostali jsme kontakt na pana Radochu a jeho firmu JiMaRa. Tohoto úkolu se zhostil znamenitě, ve všech požadavcích nám vyšel vstříc a přišel s řadou výborných vychytávek. Na základě dobrých zkušeností jsme se na něj obrátili podruhé a on naše požadavky opět splnil na jedničku. Po letech se objevil problém, když u skříňky se zabudovanou ledničkou dosloužil pant. Zdánlivě prkotina, nicméně pro nás problém, jímž by se asi ne každá firma byla ochotna zabývat. Pan Radocha vše ochotně a v krátkém čase vyřešil. O něco později se nám totéž stalo u dalších dvířek a firma JiMaRa se s tím opět rychle vypořádala, navzdory skutečnosti, že originální panty se již nedají sehnat. Při různých rekonstrukcích jsme v průběhu let vyzkoušeli řadu firem a JiMaRa patří k těm, které můžeme vřele doporučit. Lea a Mirek Čapkovi.

Vnímáme váš prostor

Ozvěte se. Nebo za námi přijeďte.

Kontakt